A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Tani Berisha
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Tani Berisha është këngëtar i njohur. Në Nëntor 2013, Tani Berisha merr pjesë në Musical-Fest 2013 me këngën "Te Dua Ty".

Më datë 10 Gusht 2015, Tani Berisha publikon videoklipin "Çika Shqiptare". Muzika e këngës u punua nga vetë Tani Berisha, teksti u shkrua nga vetë Tani Berisha, ndërsa për orkestrimin u kujdes Dritjon Selmani.

Më datë 29 Qershor 2017, Tani Berisha publikon videoklipin "Kalle çike". Muzika e këngës u punua nga vetë Tani Berisha, teksti u shkrua nga vetë Tani Berisha, ndërsa për orkestrimin u kujdes Dritjon Selmani.

Më datë 19 Tetor 2017, Tani Berisha publikon videoklipin "Princesha E Mamit".

Më datë 14 Nëntor 2017, Tani Berisha publikon videoklipin "Djemte E Pukes Krenari". Muzika e këngës u punua nga vetë Tani Berisha, teksti u shkrua nga vetë Tani Berisha, ndërsa për orkestrimin u kujdes Dritjon Selmani, Tani Berisha.

Më datë 9 Shkurt 2018, Tani Berisha publikon videoklipin "Vetem". Muzika dhe teksti i këngës u shkruan nga vetë Tani Berisha.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »