A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Tani Berisha - Djemte E Pukes Krenari


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/11/2017

2017-11-14T19:02:26

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Tani Berisha

Orkestrimi:

Dritjon SelmaniKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Djemte E Pukes Krenari" kënduar nga Tani Berisha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Tani Berisha i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo TekstinKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018