A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Taste 2 - Vet


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/08/2018

2018-08-12T14:55:44

Eci hapat ton, njeke andrren njeke vet
Se gjith ka me kon dikush qe barriera rruges qet
Deshprimin merre msim, e ki me msu deri sa t des
Mos merr kurgjo ngat zemres, se krejt osht interes
Mos i merr me stres merri shtrut bonu i but
Dikush fol po so i shurdht veq i mush informata trut
Easy pa u ngut smunesh mu msu pa u ngul mbroje tone pa u tut qiti dhomt mos e le kerkon me t ul
Neper krejt ki me kalu
Prej pritshmeris ki mu deshpru
E n fund ki me kuptu

Ref.
Qe nfund apet je vet
N fund apet je vet
N fund apet je vet
Merre msimin grahi vet
N fund apet je vet
Krejt osht interes
N fund apet je vet
Merre msimin grahi vet
N fund apet jeee Vet
N fund apet jeee Vet Vet Vet
N fund apet jeee Vet
Krejt osht interes merre msimin grahi vet

N jet ski shok po ki familje
E vren kur jeta t pshtet per muri antart i njofton kur shfaqen me t bo zgjidhje
Djellin gjith e ki me ty veq dije nese nuk e sheh dikush o ngat teje qe o tut bo hije veq fshije
Grahi ec nuk ki koh me analizu
Ora po ta njeh qdo sekond qe o tut kalu
Vetbesimin n tru bone tatu
Edhe kudo qe je nis munesh me perfundu
Andrrat ti i sheh edhe ki mi realizu

Ref.
N fund apet je vet
N fund apet je vet
Merre msimin grahi vet
N fund apet je vet
Krejt osht interes
N fund apet je vet
Merre msimin grahi vet
N fund apet jeee Vet
N fund apet jeee Vet Vet Vet
N fund apet jeee Vet
Krejt osht interes merre msimin grahi vet


Ky tekst u dërgua nga LUSHA (Ç.L)Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018