A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Taulant Bajraliu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  55
BIOGRAFIA: Taulant Bajraliu është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, popullore kosovare dhe popullore vajtuese. Më datë 25 Dhjetor 2012, Taulant Bajraliu publikon videoklipin "Zemren Ma Ke Plas". Muzika e këngës u punua nga Besim Bunjaku, teksti u shkrua nga Besim Bunjaku, ndërsa për orkestrimin u kujdes Astrit Halimi. Më datë 12 Tetor 2014, Taulant Bajraliu publikon videoklipin "Pa Faj". Më datë 20 Janar 2015, Taulant Bajraliu publikon videoklipin "Duro Zemer". Më datë 12 Maj 2015, Taulant Bajraliu publikon videoklipin "Kajmak". Më datë 8 Qers...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare

Live 2016 (2016)


» Dërgo Një Këngë »

Lulet E Dashnis
Duro Zemer
Hasëm
Knaqu Pa Mu
S'ta Bëj Hallall
Vuj O Shpirt
S'mundem Pa Ty
Zemren Ma Ke Plas
Nuk Ja Vlen
Dashnia E Zemres


Artistë Të Ngjashëm:

Viagra

Alban Emiri

Danny Boy

Chika

Gjergj Jorgaqi

Sami Kallmi

Shemi (Shemsi Bytyqi)

Osman Shehu

Skender Xhafa

Qamili I Vogel


Tags: Taulant Bajraliu, Taulant Baraliu

Taulant Bajraliu në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018