A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Taulant Bajraliu - Nëse Nesër Vdes


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/10/2010

2010-10-29T20:29:32

veten e largoje me nxorre prej loje sashum me lendove dhe kurr su pendove

krejt me thojn dorzohu zemra nuk me le ende po shpresoj ndoshta ti po vjen
x2
nese nester vdes mos eja mbi zi mos me qaj te varri dy her mos me mbyt

athu ka sherim per kete shpirtin tim s'mundem te pergjigjem si zjarri po digjem

krejt me thojn dorzohu zemra nuk me le ende po shpresoj ndoshta ti po vjen
x2
nese nester vdes mos eja mbi zi mos me qaj te varri dy her mos me mbyt
x2
nese nester vdes mos eja mbi zi mos me qaj te varri dy her mos me mbyt


Ky tekst u dërgua nga  GeennT
Më Shumë...