A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Taulant Bajraliu - Zemren Ma Ke Plas


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/12/2012

2012-12-25T00:24:13

Muzika & Teksti:

Besim Bunjaku

Orkestrimi:

Astrit Halimi


per heren e pare kur u pam une dhe ti qdo nat e kujtoj at takim me ty ne kaluam bashk qastet me te bukra n'jet por nje dit me harrove krejt ne kaluam bashk qastet me te bukra njet por nje dit me harrove krejt

ref x2
nese ti me ke harru dot jetoj edhe pa ty
nese ti nuk don mem pa kurr hallall ska me ta ba

kur isha me ty mdukej vetja lart mbi re qdo dit ishim bashk tash se di ku je dikush na mallkoj apo ndoshta sme ke dasht nuk e di zemren ma ke plas dikush na mallkoj apo ndoshta sme ke dasht nuk e di o zemren ma ke plas

ref
nese ti me ke harru dot jetoj edhe pa ty
nese ti nuk don mem pa kurr hallall ska me ta ba


Më Shumë...