A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Taulant Bajraliu - Luaje Vallen


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/12/2014

2014-12-04T14:57:45


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Luaje Vallen" kënduar nga Taulant Bajraliu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Taulant Bajraliu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...