A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Taulant Bajraliu - Qu Oj Kosove Qu


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/07/2016

2016-07-22T15:57:32

Këngë e albumit:

"Live 2016"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Qu Oj Kosove Qu" kënduar nga Taulant Bajraliu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Taulant Bajraliu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...