A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Taulant Bajraliu - O Dola Jasht Oj Nane


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/07/2016

2016-07-22T16:00:08

Këngë e albumit:

"Live 2016"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "O Dola Jasht Oj Nane" kënduar nga Taulant Bajraliu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Taulant Bajraliu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...