A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Taulant Bajraliu - Jan Ba Burra Djemte E Babes


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/08/2017

2017-08-22T18:00:05


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jan Ba Burra Djemte E Babes" kënduar nga Taulant Bajraliu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Taulant Bajraliu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...