A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Taulant Bajraliu & Cha Cha Darabuka - Lujmi Lujmi


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/11/2017

2017-11-23T19:02:54

Më Shumë Nga

Cha Cha DarabukaKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lujmi Lujmi" kënduar nga Taulant Bajraliu & Cha Cha Darabuka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Taulant Bajraliu & Cha Cha Darabuka i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...