A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Taulant Bajraliu - Ajo Ishte Me Gersheta


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/12/2016

2016-12-08T12:27:31


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ajo Ishte Me Gersheta" kënduar nga Taulant Bajraliu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Taulant Bajraliu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...