A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Taulant Bajraliu - A Po Vjen Me Mua


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

26/06/2019

2019-06-26T19:32:31

Këngë e albumit:

"Live 2019"Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "A Po Vjen Me Mua" kënduar nga Taulant Bajraliu.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "A Po Vjen Me Mua".
Videoklipi nga Taulant Bajraliu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Shkurtja Shyhreti Remzia - A Po Vjen Me Mua

Ooo a po vjen me mua x2
Ne Mushtisht me shkue x2

Ref...
Nusja jone e bukur e bukur e bukur x2
Shkon e vjen si flutur x2

A po vjen me mue x2
Jeten me kalue x2

Ref...
Nusja e jone e bukur e bukur si hana x2
Shkon e vjen si zana x2

Nusja jone e bukur e bukur puntore x2
Djalin na e more e more perdore x2

Shkurte Fejza - A Po Vjen Me Mua

A po vjen me mua x2
Ne Drenice me shkue x2

Nusja jone e bukur e bukur x2
Shkon e vjen si flutur x2

A po vjen me mue x2
Ne Prishtin me shkue x2

Nusja jone e bukur puntore x2
Djali na e more e more perdore x2

A po vjen me mue x2
Ne Tirane me shkue x2

Nusja e jone e bukur si hana x2
Shkon e vjen si zana x2
Më Shumë...