A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Taulant Bajraliu - Sikur Ti Asnjë


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/07/2019

2019-07-19T18:58:11

Teksti:

Agron Jashari

Muzika & Orkestrimi:

Egzon Bajraliu


A po m'thua oj qikë, ku e merr at' fuqi
çdo qelizë, ti, me ma mbush dashni,
asnjëherë në jetë, unë nuk jam dorzu,
e ti m’bane t’gjitha me i harru,
veç ty me t’mendu...

E sa herë kam dasht, unë ty me t’harru,
veç sa dhe ma teper, n’ty jam dashuru,
i kam thanë unë vetës, ka ma mirë se kjo,
Por jo, jo, jo sikur ti asnjo!

A po m'thua oj qikë, ku e merr at' fuqi
çdo qelizë, ti, me ma mbush dashni,
asnjëherë në jetë, unë nuk jam dorzu,
e ti m’bane GJITHÇKA ME PRANU
veç ty me t'FITU

E sa herë kam dasht, unë ty me t’harru,
veç sa dhe ma teper, n’ty jam dashuru,
i kam thanë unë vetës, ka ma mirë se kjo,
Por jo, jo, jo sikur ti asnjo!


Më Shumë...