A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Taulant Kolonja

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Taulant Kolonja është një këngëtar i njohur. Në Maj 2009, Taulant Kolonja merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Ne Te Dy"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

A'n'g

R-Mali

Master Gold

Gem Belushi

Relax

Llapiani

Ardjan Tanushi

Mefat Kameraj

Plumi Og

Sami Pacolli


Tags: Taulant Kolonja

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018