A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Taulant Kolonja
  • Ditëlindja:
  • 13 Shkurt
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♒ Ujori
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Taulant Kolonja është këngëtar i njohur. Në Maj 2009, Taulant Kolonja merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Ne Te Dy".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018