A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  771
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 21 Vjeç
BIOGRAFIA: Tayna është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe R&B. Tashmë tregu shqiptar i muzikës është pasuruar edhe me një artiste, bëhet fjalë për një këngëtare Hip-Hop/R&B e cila imiton për mrekulli Eminemin. Ajo quhet Doruntina Shala dhe vjen nga Prizereni. Por Doruntina nuk ndalet dhe realizon edhe 2 cover te reja. Ajo këndon këngën e Beyonce “Ring the Alarm” dhe “The Worst” të Jhene Aiko. Nga viti 2017, Doruntina njihet me emrin Tayna. Më datë 16 Dhjetor 2017, Tayna publikon videoklipin "Thirri Krejt ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

60 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Besiana Tolaj

Dafina Kastrati (Gjermani)

Enisa

Elita Rudi

Besiana Shkodra

Aida Ramadani

Feime Salihu

Arbnora Rexhepi

Kallashi

Liridona Spahiu


Tags: Tayna, Doruntina Shala, Doruntina

Tayna në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018