A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Tefta Kondo

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  9
BIOGRAFIA: Tefta Kondo është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 6 Qershor 2011, Tefta Kondo publikon videoklipin "Thelleza Gjithe Nure". Më datë 23 Nëntor 2015, Tefta Kondo publikon videoklipin "Kyce Zemren". Më datë 8 Maj 2017, Tefta Kondo publikon videoklipin "Nipçen ç'ma Terboi Rakia"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Griselda Pepa

Elejda Dosi

Donika Pecollari

Luljeta Konomi Haxhi

Merushe Xhihani

Eglantina Doko

Ani Myzeqarja

Jolanda Kojlovic

Blerina Balili

Blerta Agolli


Tags: Tefta Kondo

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018