A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Tension është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 9 Gusht 2019, Tension publikon videoklipin "Zbon Gje"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Bess (Familia Ideale)

Dora

J.B.

Ralien

Albo 06

Fida

Lil Erdi

Flow

I Panjohuri

Diti-G


Tags: Tension

Krijo Një Kartolinë