A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Tensioni G

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12
  • Vendlindja:
  • Gjilan 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
BIOGRAFIA: Tensioni G është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Tensioni-G Ose Ndryshe Valon Maliqi ka filluar te miret me muzik qysh ne vitin 2009 ne Gjilan. Ka marr pjese ne koncerte te ndryshme bashke me grupin *ETA* kurse tani ben pjese ne grupin Double-G ArmY. Më datë 24 Maj 2011, Tensioni G publikon videoklipin "Urime Ditlindjen". Muzika e këngës u punua nga vetë Tensioni G, teksti u shkrua nga vetë Tensioni G. Videoklipi u prodhua nga Biggy Image. Më datë 5 Gusht 2011, Tensioni G publikon videokl...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Tiki

Majesty (Alban Ukaj)

Lantistar

Gold Mc

Cyclone

Bonsaton

Blasta

Gjiko

Gent Fatali

BlackLion


Tags: Tensioni G, Tensioni, Valon Maliqi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018