A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Teuta Selimi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  196
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Mosha:
  • 42 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Teuta Selimi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava dhe popullore vajtuese. Ajo është një ndër këngetaret më të nohura nga Kosova. Për disa vjet Teuta ka jetuar në Zvicër. Endërra e saj ka qene per tu kthyer në Kosovë, fatmirsisht ajo menjëherë u kthye në vendlindje për të qenë pranë familjes dhe shoqërisë së saj. Për ndryshe është e martuar dhe ka dy femijë, njëri quhet Noar ndërsa tjetri quhet Matis. Ajo gjithmonë është në trend me kohën dhe me videoklipet e saj të cilat pëlqehen shumë nga publiku dhe arrijnë shumë kli...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Magnet (2011)

Live 2010 (2010)

Live (2009)

U Kall Atmosfera (2009)

Per Ty Djale (2008)

Non Stop


» Dërgo Një Këngë »

Miqt E Mi
S'do Të Bëhesh Burrë
Kush Don Le T'feston
Akull
Femer
E Pa Shpres
Cka Po Dojm
Me Nuk Jemi Pa
Non Stop


Përkthime (3)


Artistë Të Ngjashëm:

Antigona Sejdiu

Donika Gashi

Fatbardha Mustafa (Bardha)

Antigona Rustolli

Aferdita Bajrami

Miradije Aliu

Ermira Kola

Drita Musliu

Jeta Faqolli

Leonora Bahiti


Tags: Teuta Selimi, Tuta Selimi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018