A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Teuta Selimi - Non Stop

Teuta Selimi - Per Ty Djale (2008)

Teuta Selimi - U Kall Atmosfera (2009)

Teuta Selimi - Live (2009)

Teuta Selimi - Live 2010 (2010)

Teuta Selimi - Magnet (2011)

Dërgo një album »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018