A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Teuta Selimi, Së Shpejti Videoklipi I Ri


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
[18-07-2013]
Këngëtarja Teuta Selimi ka bërë të ditur për fansat nëpërmjet rrjetit të saj social në facebook se është në përfundim të videoklipit të saj të ri.Teuta ka postuar disa foto ku shihet se është duke pregaditur videoklipin e saj më të ri.Në këtë videoklip Teuta shfaqet më ndryshe,ajo në këtë videoklip ka shfaqur linjat e saj seksi si pasoje e xhirimeve në pishinë,xhirimet janë kryer edhe në disa vende bregdetare.Kënga është punuar nga Ilir Berani,për hair & make up janë përkujdesur Fjolla & Sebi,ndërsa videoklipi është duke u punuar nga produksioni EMF Creative.
 (Teksteshqip)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018