A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Teuta Selimi Sjell Shumë Shpejt Baladën E Re


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  11
[14-01-2015]
Këngëtarja e njohur Teuta Selimi së fundmi është në pregaditje të videoklipit të saj më të ri. Kënga e saj më e re është e zhanrit baladë dhe titullohet "S'do të bëhesh burrë".

Kënga është punuar nga Ilir Berani i cili ka shkruar edhe tekstin, ndërsa për orkestracionin është kujdesur Wirusi.

Teksteshqip.Com ju sjell fotot ekskuzive gjatë xhirimit të videoklipit i cili do të publikohet shumë shpejt dhe do ta kemi premierë në teksteshqip.

Videoklipi është punuar nga Milot Llallshi me kompanin EMF Creative. (B.A/Teksteshqip.Com)

      Teuta Selimi - S'do Të Bëhesh Burrë [Teksti dhe Klipi]
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018