A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Teuta Selimi - Cka Po Dojm


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/12/2003

2003-12-16T20:00:00

Këngë e albumit:

"Non Stop"

Pjesëmarrëse në

VFM 2004


Jemi mledh jemi tubu
meriten jena hipnotizu
se qdo gje qe ka lind
prap do te vdes
edhe ne se kem shume dert

Ref.
Qka po dojm na po bojm
e qka s dojn s bojm
edhe kur bjen shi na knojm
qka po dojm na po bojm
e qka s dojn s bojm
edhe kur bjen shi na knojm.

Zoti neve na ka beku
jeten t'lumtur me jetu
se na kurr nuk jena vet
edhe ne se kem shum dert.

Ref.
qka po dojm na po bojm
e qka s dojn s bonjm
edhe kur bjen shi na knojm
qka po dojm na po bojm
e qka s dojna s bajn
edhe kur bjen shi na knojm.

E lag shiu token e vet
edhe neve bashk me te
se qka shkon po vjen apet
edhe ne se kem shume dert

Ref.
Qka po dojna po bojm
e qka s dojna s bojm
edhe kur bjen shi na knojm
qka po dojna po bojm
e qka s dojn s bajm
edhe kur bjen shi na knojm


Ky tekst u dërgua nga Ari
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018