A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Thesar Sahiti

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Thesar Sahiti është një këngëtar. Më datë 22 Gusht 2016, Thesar Sahiti publikon videoklipin "Me Ty"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Xhery

Kingi

Poku

Isak Karaxha

Sulejman Llani

Ditti

Baba Psychoo

Rizy

Liro-G

Big One


Tags: Thesar Sahiti

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018