A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Thoma Loli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Thoma Loli është një këngëtar dhe instrumentist i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 1 Nëntor 2010, Thoma Loli & Luan Huse publikojnë videoklipin "Kaba". Më datë 17 Tetor 2017, Thoma Loli publikon videoklipin "Pogonishte"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ledio Arapaj

Gramoz Tomorri

Sokol Fejza

Emiljano Dhe Grupi

Refat Sulejmani

Ilia Basho

Geron Dervishi

Behar Spahiu

Redi Penko

Ylli Alushaj


Tags: Thoma Loli

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018