A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Thoma Loli - Barbaro Vasiliko


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/07/2018

2018-07-04T21:50:10


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Barbaro Vasiliko" kënduar nga Thoma Loli.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Barbaro Vasiliko".
Videoklipi nga Thoma Loli i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Shaban Zeneli - Barbaro Vasiliko

barbaro barbaro vasiliko
barbaro barbaro vasiliko
dhente e mija pse i do
dhente e mija pse i do
i dua qe ti shes ooo
qe te ble nje makine ooo
qe te ble nje makine ooo
dhe te beje xhiro

Irini Qirjako - Barbaro Vasiliko

barbaro vasiliko
more dhente e mija kush i do
dhent e mija kush i do
se s'jam i zoti per to
se s'jam i zoti per to
se do loz me miken o
se do loz me miken o
me miken suljoten o
miken me fustan kambri
sec tu bera sevdalli
sec tu bera sevdalli
per nje vetull per nje sy
penxhereja per mbi udhe
nga sevdaja piva uje
nga sevdaja piva uje
per vason qe flinte gjum
po ce beme nje duva
se lova nga mendeja
se lova nga mendeja
nga gushe pellumbejaKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018