A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Tiki - Miliona


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/09/2018

2018-09-13T20:42:23


"Miliona" është një këngë e re, e shtuar kohët e fundit në arkivin e këngëve të kënduara nga Tiki.
Me siguri do e kemi shumë shpejt këtë tekst, por do ju falenderonim pa masë në rast se mendoni të na ndihmoni.
Videoklipi nga Tiki i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga ElmeLean. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

paret n'llastik shum miliona (ej)
paret e shpejta aviona (waw)
ju jeni small milingona (ej)
n'trap jom tu bo maratona (po)
ti se din une ka jom (ej)
as vet un nuk di ku jom (bruh)
asaj i bleva ballon (ej)
ato e iqa n'sallon (bruh)
ajo mu daddy pom thot (ya)
asaj ja musha syt lot (bro)
kush e bon repin ma t'fort ? (hë)
une boj repin ma t'fortt (mein)
eli together with tendo (ya)
dhipi jem playin nintendo (bro)
dhipi tu pi narkotik (bro)
ajo ma boni shko ik (ya)
dhipi jem o e lazdrune (ej)
dhipin e ka ballokume (waw)
shokt un i kom krejt snitcha (wo)
prandaj po foli per bitcha (yey)
trepin e kom une n'gjak (ey)
ti je je veq 1 deshtak (bro)
ato e myta e killa (waw)
tu shumu gram edhe killa (po)
ju jeni shitsa debilla (poo)
sa jena dal pi n'grilla (woow)Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018