A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Tiku I Kolonjes

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  22
BIOGRAFIA: Tiku I Kolonjes është një këngëtar dhe instrumentist dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 19 Dhjetor 2018, Tiku (Djemtë E Kolonjës) publikon videoklipin "Kolazh Popullor 2018". Orkestrimi i këngës u punua nga Olsi Ahmeti. Më datë 4 Janar 2019, Tiku publikon videoklipin "Fjalet E Babait". Më datë 7 Maj 2019, Tiku I Kolonjes publikon videoklipin "Zemer E Madhe E Kolonjes"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ramadan Kllorgji

Fatos Selmani

Alfred Selimi

Rudin Misiri

Panajot Malaj

Cim Turtulli

Pellumb Plaka

Polo Nexhipi

Skender Kalenja

Gentian Muska


Tags: Tiku I Kolonjes, Adriatik Bejko, Djemte E Kolonjes

Krijo Një Kartolinë