A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Tin - Ja Ja


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/11/2017

2017-11-10T18:00:00

Muzika & Orkestrimi:

Don Arbas

Teksti:

Tin (Boletin Musa)

Video Produksioni:

Imagine FilmsKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ja Ja" kënduar nga Tin.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

R-Jan - Ja Ja

[REF. x2:]
Ajo m'thir sa her ndron stina jajajajaja
Ti prap je ka m'bon stila jajajajaja
Vet erdh nuk e thira jajajajaja
Ka faj qe o ma e mira jajajajaja

Allo kush o n’telefon pse per mu po t’intereson
Hala ky djali ty po t’don e menon qe krejt rrena i kom
Ska louis vuitton je msheh n’televizion qe
Ajo pom bon mu fore une ja kom nxon shoqen
Ajo po lutet n’jet t’vet mu per mem pas fat
Ajo po gutet po ik e po kthehet prap
Krejt i kom ti qa don veq tregom
Pse veten pe kufizon xhelozon e menon qe qashtu shkon
Ajo mka mar inat ajo spo don mem pa
Ajo m ka mar inat un se du per ni nat

[REF. x2:]
Ajo m'thir sa her ndron stina jajajajaja
Ti prap je ka m'bon stila jajajajaja
Vet erdh nuk e thira jajajajaja
Ka faj qe o ma e mira jajajajaja

a ja ja ja harroj qa than lej ti krejt kta
Hajde ma ngat boje veq ni hap
le at papak krejt une ti jap
Nata pom nxen mu pa ty prap
Per ty krejt i deki papa
Jo sjom n’veti mir qe vete pak
Ajo ka fat qe osht me mu nkrah
Ajo e don veq firmen ajo e don kokainen
Ajo don me bo zgjidhjen me mu me majt lidhjen
Po shihet qysh nihet ndjenjat e kan lon
Tash dihet let nxinet sje mo qysh je kon
Ajo pom thirr me dal mas meje po ngan
Prej Prishtines n’Tiran ment te un i man
Ajo pom thirr me dal mas meje po ngan
Prej Prishtines n’Tiran ment te un i man

[REF. x2:]
Ajo m'thir sa her ndron stina jajajajaja
Ti prap je ka m'bon stila jajajajaja
Vet erdh nuk e thira jajajajaja
Ka faj qe o ma e mira jajajajaja

TGENT - Ja Ja

keni kqyr mem nal
kurgjo skeni bo
sot e qi ata
qe ti se ki qi hala

keni kqyr mem nal
kurgjo skeni bo
sot e boj ata qe ti se ki bo

Nuk keni lek me ju sill qytetit
e po don mi bo keq gentit
rimat i nxora nfund detit
e ti merri rapet nfund 8tit

Po don me myt vetin prej hejtit
duhet me dit qe keq i bon vetit
Un ndriqoj si 90qi prej lledit
Si ronaldinjoh sot prej mesit huuu

Rruga jem o teper gjat
E jotja so e dhezt se e ka ni dat
e jemja o big nuk o e that
Gjdo dit tu punu e mos u nal (ja)

Ti sje nivel me mu
pom sheh mu tu dhez
po menon mem nal
Je i vogel me kap rez

Naten i kqyr yzit
ti bash me hypsit
e femnes tane po
i kcjen ata lypsit (oohh shitt)


Ta kisha dit me ba me dit
falso Ftyrat e juja i kishna qit
sjeni per sen perpos tpit
Seni fresh sa u shit.

Kqyre kqyre kan bre pe shoh
Spo du me kqyr e le ta njoh
(I tregova kejtve me edhe njo)
I kum tregu kejtve me edhe njo
Vet jom strong E mu mbeso (ja)

prej meje meje mos u mshef
se vet jom shef e di qa shef
un e shtri e rroki def
e heki mllef tu bo eks
kom rrolleks kom 2 ka 5s
e kom mbres ta shkremi nmes
e pi un edhe e shes
qa ta nin ty qe e boj ket gjest
sa don kille edhe me thes

nuk e kom ves as sjom kat ves
qa boj boj vet une e di qa qes
tripat e mi e di qe tpelqejn
lype ka dush ksi sun gjen
rabi rape kejt i kem
dhipat nmes na rrin ma mejn beng

Azet - Ja Ja

Check Check mein viertel
baba kann nicht mehr schlagen dafur mama mit gurtel
Wegen baba sind wir jungs die dich abficken
Geschafte abficken bis wir uns satt ticken
Das LKA ist am ablichten
Jungs die statt acht stunden stehen lieber absitzen
On mass ticken im CLS schwarz sitzen
Und wenn die kurse fallen die wumme ziehen und abdrucken
Stopf das kopfkissen voll
Muss der mann sein mit dreizehn
punkt acht zuhause damit mama einschlaft
trinke eistee lipton esse schawarma mit humus reis aus libnen
eskalation mahmoud schiesst aus dem beamer
Herkunft palastina er liebt anderes klima
mittendrin bin bereit geh ich rein oder nicht
Unterwegs mit meinem bruder auf dem beifahrersitz

Reff 2x
Meine jungs auf dem weg zur million ja ja
Mit der 9mm auf dem schoss ja ja ja ja
Bruder ticket gross ja ja
Mit amphetamin oder koks ja ja

Jetzt macht es click clack gip ihn
Es gipt einen auf deiner Strasse der vertickt packs fick ihn
Sippi ist ganz hart wenn jungs an deiner tur sind
Drehst du durch und nennst es arabisch frujling
Handflache gross ein schelle dein genick bricht
Der staatsanwalt zittert wenn der kanack im gericht sitzt
Sind kristall am strecken es gipt keinen der hier mitmischt
Wenn doch wird das Gras kreidebleich auf dem rucksitz
Und du bist am platzen hast gehort wie ich plus mach
Wie das geld meiner eier sind sehr fordernd fur den umsatz
Dazu hab ich jungs die all-in gehen
Die aus der zelle rauskommen nach 5 jahre
Und immernoch ein ding drehen
Kriminell - hundert Prozent Umsatz
Unterm Sofa gebunkert fur mutter
Bereue kein stich kein kilo was ich wegdruckte
Gestern war es einer nachstes mal fliegen sechs Schusse
Egal Was Los
Unterwegs hol mein Brot, KMN auf dem Weg zur Million

Reff 2x
Meine jungs auf dem weg zur million ja ja
Mit der 9mm auf dem schoss ja ja ja ja
Bruder ticket gross ja ja
Mit amphetamin oder koks ja ja


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018