A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Tina Shkodra

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Tina Shkodra është një këngëtare e njohur. Në Qershor 2008, Tina Shkodra merr pjesë në Polifest 2008 me këngën "Ndarja Qe Vret"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Luljeta Kuraja

Silvia Tafani

Stela Brahimllari

Enkela Bisha

Gledis

Jorida Zaimaj

Lili

Liliana Kanina

Yllka Berisha

Meda (Nurimeda Kamberi)


Tags: Tina Shkodra

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2019