A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Tinna është një këngëtare. Më datë 9 Gusht 2018, Tinna publikon videoklipin "Eyo"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Anastasja Skënderaj

Monika

Anxhela Tafani

Olsa Thaqi

Eli Belaj

Ida

Rajmonda Bircaj

Renata

Fabiola Lila

Besa Beiqi


Tags: Tinna

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2019