A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Tinna
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Tinna është këngëtare. Më datë 9 Gusht 2018, Tinna publikon videoklipin "Eyo".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2019