A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • T
  • TNT
  • Sonte Kemi Shume Gezime

Live Video

Video Link

TNT & Leonora Jakupi - Sonte Kemi Shume Gezime


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/12/1997

1997-12-27T12:30:00

Më Shumë Nga

Leonora JakupiNa vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Sonte Kemi Shume Gezime" kënduar nga TNT & Leonora Jakupi.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Sonte Kemi Shume Gezime".
Videoklipi nga TNT & Leonora Jakupi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018