A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Toni Ujkaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Toni Ujkaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Më datë 27 Maj 2015, Toni Ujkaj publikon videoklipin "Po Vjen Nusja". Më datë 19 Maj 2017, Toni Ujkaj publikon videoklipin "Fik Se Fik". Më datë 11 Qershor 2018, Toni Ujkaj publikon videoklipin "Ish Dashni"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Petrit Krasniqi

Cani

Fatlum Llugaliu

Shkelzen Azemi

Hajro Ceka

Fadil Riza

Dani Abazi

Ekrem Rama

Fadil Zeneli

Femi Kumanova


Tags: Toni Ujkaj, Tonin Ujkaj

Krijo Një Kartolinë