A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Tooni (Rap Side)

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Rogov 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 20 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Tooni (Rap Side) është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Meriton Krasniqi i njohur si Tooni (Rap Side) eshte nga Rogova Hasit. Shkollem fillore E mbaroi ne Rogov, ndersa te mesmen ne Prizren. Merret me muzike qe prej vitit 2014. Eshte pjese e grupit Rap side. Disa nga kenget e tij jane: Lindrit Ft Dushii & Tooni "smundem met harru" Tooni Beat's "vetem nje lutje" Tooni "leter kohes vjeter" Tooni(rap Side) ft Ex "dikur"...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Blacknight

Jimm

Bnassty

Labbi

G-Fresh

Bryte

Rexha-G

Agon Istogu

Dhura

Gentrit Sopjani


Tags: Tooni, Rap Side, Meriton Krasniqi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018