A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

RENDITJA ZYRTARE:
8 Korrik 2019 - 14 Korrik 2019

Publikohet renditja zyrtare e këngëve në teksteshqip.com për periudhën 8 Korrik 2019 - 14 Korrik 2019 dhe në vendin e parë ngjitet 124 pozicione kënga “Nuk Po Kalojka” nga Yll Limani. Hyrjet e reja që u renditën më lart në TOP100 janë: “1 Dashni” - Unikkatil (Pozicioni 7), “Wait For Love” - Enisa (Pozicioni 18), “S'di Sa Her” - Erno & Lluni (Pozicioni 22), “Yalla Habibi” - Luana Vjollca (Pozicioni 25). Ngjitjet më të mëdha në renditje i arritën këngët: “Nuk Po Kalojka” - Yll Limani (+124 pozicione), “Akull” - Krusita Stafa (+82 pozicione), “Harrom” - Yll Limani (+81 pozicione), “Du Me Pi” - Lluni & Erno (+68 pozicione).

Shfleto Arkivin: 2009 - 2019