A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

RENDITJA ZYRTARE:
17 Shtator 2018 - 23 Shtator 2018

Publikohet renditja zyrtare e këngëve në teksteshqip.com për periudhën 17 Shtator 2018 - 23 Shtator 2018 dhe në vendin e parë ngjitet 90 pozicione kënga “Krejt Ti Fala” nga Majk. Hyrjet e reja që u renditën më lart në TOP100 janë: “Trendafil” - Blake (Pozicioni 7), “Krejt Ti Fala” - Labi (Pozicioni 17), “Emotional Gangsta (Edhe Pa Dashni)” - Tayna (Pozicioni 23), “Mos M'thirr” - Greta Koçi (Pozicioni 29). Ngjitjet më të mëdha në renditje i arritën këngët: “Zogu I Xhenetit” - Adem Ramadani (+96 pozicione), “Një Lamtumirë” - Irkenc Hyka (+93 pozicione), “Krejt Ti Fala” - Majk (+90 pozicione), “Falem” - Dani & Labi (+79 pozicione).

Shfleto Arkivin: 2009 - 2018
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018