A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

RENDITJA ZYRTARE:
28 Dhjetor 2015 - 3 Janar 2016

Kjo është renditja zyrtare e këngëve në TeksteShqip.com për periudhën 28 Dhjetor 2015 - 3 Janar 2016. Në vendin e parë gjejmë një hyrje të re, e cila katapultohet kështu direkt e në krye të renditjes. Bëhet fjalë për këngën “Era” nga Mc Kresha. Hyrjet e reja që u renditën më lart në renditje janë: “Era” - Mc Kresha (Pozicioni 1), “Bonbon” - Era Istrefi (Pozicioni 2), “Asnihere” - Adrian Gaxha (Pozicioni 10), “Sillesh” - Enis Bytyqi (Pozicioni 23), “Përrallë” - Eneda Tarifa (Pozicioni 39). Ngjitjet më të mëdha në renditje i arritën këngët: “Bon Bon” - Kallashi (+113 pozicione), “Amsterdam” - Mc Kresha (+74 pozicione), “24h” - 2 Ton (+64 pozicione), “Merre Zemrën Tem” - Butrint Imeri (+55 pozicione), “Kalle” - Adrian Gaxha (+52 pozicione).

Shfleto Arkivin: 2009 - 2018
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018