A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Gjilan 
  • Mosha:
  • 19 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Totti është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Shkollimin dhe jetesen e vazhdoj ne qytetzen e Pozheranit ku edhe aty ju dha mundesia per here te pare per tu kyqur ne kete rrym kulturore dhe muzikore ne hiphop. Ndegjimi dhe influenca per ket rrym ju dha saksisht ne vitin 2010 me mundsit e tij duke dashur te degjoj reperat favorit dhe te famshmit e asaj kohe oldschool edhe pse dihet qe mundsia ishte shum e vogel. pas nje kohe ky zhaner arriti qe ti deportoj nga degjimi tek vetkrijimi ku rreth v...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Nitinjo

Ricku

Dr.Ree

Dion

Faton Morina

D'one

Euron Selimi

Ibro

Mc Qlira

W.G.


Tags: Totti, Driton Alidemi

Krijo Një Kartolinë