A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Tracks është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Nje grup me 6 djem nga Elbasani. Në Tetor 2017, Tracks marrin pjesë në Kënga Magjike 2017 me këngën "Ndjenjat E Para". Më datë 14 Shkurt 2018, Tracks Band publikojnë videoklipin "Ti". Në Tetor 2018, Tracks Band marrin pjesë në Kënga Magjike 2018 me këngën "Me Mua"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Oni Dhe Elvini

Lloch

Albi Dhe Eri

Bloody Gangstaz Family

Dpk

P.E.Z

Psychos

West

Over's

Metamorf


Tags: Tracks, Tracks Band, Track's

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018