A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Trim Jakupi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
  • Vendlindja:
  • Pejë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 29 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Trim Jakupi është një këngëtar i njohur. Fillimet e karrierës i filloi në vitin 2007, saktësisht në muajin Gusht 2007 Trimi bëri incizimet e para. Trim Jakupi realizoi këngën e parë me titull "Pa ty nuk jetoj" dhe duke mos u ngopur nga suksesi i këngës së parë ai realizoi menjëherë edhe dy këngë tjera. Ato ishin "Si Magnet" dhe "Çfarë buzë puthë", ku me këtë të dytën mori pjesë në festivalin Çelësi Muzikor ku edhe u nderrua me çmimin Special të festivalit. Dhe kështu filloi karriera e t...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Kasso

Armend Sherifi

GT

Demush Malaj

Muaad

Jashar Hoxha

Besart Halimi

Krayzie Xia

Zaim Sejdiu

Explicit


Tags: Trim Jakupi, Leotrim Jakupi, Leutrim Jakupi

Krijo Një Kartolinë