A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Trim Jetullahu
  • Vendlindja:
  • Berlin 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 23 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 24 Tetor 1994
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♏ Akrepi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  115
Këndon kryesisht: hip-hop

Trim Jetullahu është këngëtar i njohur. Ndoshta i njohur për disa prej jush, Trim Jetullahu ka qenë deri tani pjesë e disa prej klipeve më të suksesshëm shqiptare si "M'ke rrejt" - Kida apo "Ti se din se" -
Samanta ft. Onat. Ne vitin 2017, mori pjese "Dance With Me" ne TV Klan. Jeton ne Prishtine.

Më datë 15 Janar 2016, Trim publikon videoklipin "Kur Don Ti".

Më datë 3 Qershor 2016, Trim publikon videoklipin "Bla Bla Bla". Çekiç dhe Vig Poppa kanë krijuar këngën ndërsa për vizuelizimin e saj është kujdesur “XL Films”.

Më datë 15 Korrik 2016, Trimi publikon videoklipin "Hej Goce".

Më datë 1 Dhjetor 2016, Trim publikon videoklipin "Skom Faj".

Më datë 25 Shkurt 2017, Trimi publikon videoklipin "Ring Ring".

Më datë 28 Prill 2017, Çiljeta publikon videoklipin "Bubu", në bashkëpunim me Trim Jetullahu. Muzika e këngës u punua nga Elgit Doda, teksti u shkrua nga Trim Jetullahu, Filloreta Raçi (Fifi), ndërsa për orkestrimin u kujdes Elgit Doda.

Më datë 13 Dhjetor 2017, Trim Jetullahu publikon videoklipin "Lule Blini". Muzika e këngës u punua nga Edlir Begolli, teksti u shkrua nga vetë Trim Jetullahu. Videoklipi u prodhua nga Pro Video.

Më datë 24 Mars 2018, Trimi publikon videoklipin "Pa Emer". Muzika e këngës u punua nga Edlir Begolli, teksti u shkrua nga Trim Jetullahu. Videoklipi u prodhua nga Pro Video.

Më datë 9 Qershor 2018, Trim Jetullahu publikon videoklipin "Hava Hava". Muzika e këngës u punua nga Edlir Begolli, teksti u shkrua nga Edlir Begolli, Trim Jetullahu, ndërsa për orkestrimin u kujdes Edlir Begolli. Videoklipi u prodhua nga XL Films.

Më datë 26 Shtator 2018, Trim Jetullahu publikon videoklipin "Un Amore". Muzika e këngës u punua nga Nurteel, Trim Jetullahu, teksti u shkrua nga vetë Trim Jetullahu, ndërsa për orkestrimin u kujdes Nurteel.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjera
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018