A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Trimi - Ring Ring


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/02/2017

2017-02-25T19:00:02


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ring Ring" kënduar nga Trimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Trimi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga G-UP. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

G-UP
yeah its 5 am in the morning
i got my celephone poopin
i need to feed them
i got to get his money

cohem dal nga shpia qe me mjes
nuk e kom iden se kur do kthehem shkallet zbres
dikush tha deshte me maru pune po e pres
nuk jena shoke biznes
ti do me ble une shes

une kom punu gjith jetes ama duret i kam te buta
leket qe ti i ke bo gjith javes i boj me minuta
kom ca goca te mira komet i kan hap si parashuta
per mu nuk ka rendesi asnji pervec lekut qe futa ne xhep
Yeap kjo eshte merr e jep Yeap rruget i kom djep
ti menon qe gjithe kto vite i kam shty me rrep NO
kam nji pal atlete te reja fringo
kam punu per to fatin nuk e kom bingo

Ring ring ring ring telefoni qenka njoni
dashka dy CD muzike cronic nga ai i joni
skam bo asnji dite shkolle per mjkeksi po jam farmacist
i qetesoj kto rruge me tinguj sikur O.T. Genasis halla at me dog

2x
Telefonin e kom per pune
Jom jasht kur ti fle gjume
ring ring ring popin
i got them ring ring ring popin 2x

cohem dal nga shpia qe me mjes
nuk e kom iden se kur do kthehem shkallet zbres
dikush tha deshte me maru pune po e pres
nuk jena shoke biznes
ti do me ble une shes

Pa kostume pa kollare punen e kam pa orare
nese argumentat e tua jane leke ateher puna me ty eshte primare
cunat e shkrepin me melodi komzat pi??? si kitare
serenat ne dritare lufothet per konto bankare

Kom jeshile neper duar shkelqen sikur kriptonit
Ky eshte emri i albumit nese do e nxjerr nji dite
Loren hill butesisht me vrit qielli eshte limit
mama mos me prit kjo eshte rruga qe me dha drite amen
telefonin e kom te vjeter dhe pa kamer
e ke parasysh ca po them my man
jam rrit me nji tuf me cuna qe jane pa men
nji telefonat larg i kom kshu qe kujdes te pamen

2x
Telefonin e kom per pune
Jom jasht kur ti fle gjume
ring ring ring popin
i got them ring ring ring popin 2x


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018