A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Tringa Rexhepi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
  • Vendlindja:
  • Gjilan 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kanada 
  • Mosha:
  • 27 Vjeç
BIOGRAFIA: Tringa Rexhepi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. ENGLISH: Tringa transitions into the pop scene with the debut of her self-titled EP after 15 years of singing and acting on stage across Canada and around the world. She brings depth and passion to her music, which captures the three-dimensional, raw human experience. Tringa was born in Gjilan, Kosovo to artist/musician parents. In 1999, at 8-years-old, Tringa and her family fled war-torn Kosovo and came to Halifax, Nova Scotia as refugees. Trin...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Faqja

Zyrtare

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Mirsa Kerceli

Arlinda Gaxherri

Gentiana Podrimaj

Festina Mejzini

Bulza

Njomza Vitia

Edita Sopjani

Bubulina Krasniqi

Jehona Lumi

Nazmije Selimi


Tags: Tringa Rexhepi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018