A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Tuna - Te Jetojme  (Feat. Gjeneracion X)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/11/2001

2001-11-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Tuna"

Pjesëmarrëse në

Nota Fest 2001Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Te Jetojme" kënduar nga Tuna.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Tuna i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...