A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Turab Hajolli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  35
  • Mosha:
  • 18 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Turab Hajolli është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno dhe tallava. Më datë 2 Korrik 2015, Turab Hajolli publikon videoklipin "Jam Playboy", në bashkëpunim me Mc Xhedo. Muzika e këngës u punua nga Armend Mustafa, teksti u shkrua nga vetë Turab Hajolli, ndërsa për orkestrimin u kujdes Armend Mustafa. Më datë 2 Nëntor 2015, Turab Hajolli publikon videoklipin "Vdekje Per Dashuri". Muzika e këngës u punua nga Emrah K, teksti u shkrua nga vetë Turab Hajolli, ndërsa për orkestrimin u kujdes Emrah K. Më datë 25 Ma...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

5 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Florian Krasniqi

Stenaldo Mëhilli

Krijel Flexy

Edison Tahiraj

Loni Haklaj

Dario Zela

Erion Ajro

Emin Aliu

Marly (Almir Leka)

Blake


Tags: Turab Hajolli, Turabi Hajolli, Turabi

Turab Hajolli në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018