A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Turgut Ozal College

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Turgut Ozal College është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 26 Nëntor 2018, Turgut Ozal College publikojnë videoklipin "Rroftë Shqipëria", në bashkëpunim me Irma Libohova, Juliana Pasha & Kastriot Tushën. Muzika e këngës u punua nga Genti Lako, teksti u shkrua nga Anita Hoxha & Irma Libohova, ndërsa për orkestrimin u kujdes Genti Lako....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Thuthuruket

Hakerat

Metila's MFE

Picirruket

Hepsy Junior

Xixëllonjat

Okupatorat

Bloody Gangstaz Family

Wan Gangsta

Te Tjeret


Tags: Turgut Ozal College

Krijo Një Kartolinë