A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: TUS është një këngëtare e huaj e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Reperi i njohur grek si “Tus”, i ka shtangur të gjithë pasi ka publikuar një këngë dedikuar shqiptarit të famshëm në Greqi, Alket Rizai, i cili është arratisur 2 herë nga burgjet greke. Kënga e publikuar nga Tus ka nxitur reagime të shumta tek grekët të cilët nuk kanë ngurruar t’a quajnë atë një “tradhtar”. Alket Rizai u kthye në një nga shqiptarët më të famshëm në Greqi, pas arratisjes së tij spektakolare nga burgu i Koridhalosë, ndërsa te...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Floricienta

Nikisha Reyes-Pile

Esra Kahraman

Klara Jazbec

Rosario Montes

Diem

Vicky Chase

Teodora

Lorena Rojas

Valerie Morales


Tags: Tus

Krijo Një Kartolinë