A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ue Ue Show

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.7 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Ue Ue Show është një grup artistësh i njohur. Më datë 12 Tetor 2015, Ue Ue Show publikojnë videoklipin "Papunsia"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Kadenca Dhe Naseri

Grupi Mjellma

Magic4

Night Rappers

Infinit Records

Ligji Rruges

Madd Dogs

Kthjellu

Grupi ARB

Tempulli G


Tags: Ue Ue Show, Bujar Gashi, Fadil Gashi, Burim Fazliu

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018